Dotykowy monitor na biurko - Newline FLEX

Znając swoje potrzeby możemy wybierać z bogatej oferty monitorów nabiurkowych. Są propozycje dla graczy, dla fotografów, dla architektów, a nawet urządzenia polecane do zdalnej pracy.

Dotykowy monitor na biurko - Newline FLEXCoraz częściej widujemy biurka wyposażone w monitor, a nawet dwa. Podłączone do komputera dają dużą przestrzeń robocza, na której równocześnie możemy otworzyć okna kilku programów.  Taka praca jest z pewnością wygodniejsza i bardziej efektywna. Duża przestrzeń robocza jest doceniana przez każdego, kto spróbował tego rozwiązania.

Z Newline FLEX dostajemy dużą przestrzeń roboczą, dotykowy panel, zestaw mikrofonów i głośników oraz kamerę 4K. Dla kogo ten monitor?

Mamy do czynienia z 27-calowym monitorem LCD z dotykowym ekranem o rozdzielczości 4K. W zestawie jest rysik i kamera 4K. Do dyspozycji mamy m.in. złącze USB Type-C o mocy wyjściowej 60W – oznacza to, że do monitora możemy przesyłać obraz 4K 60Hz i w tym samym czasie, tym samym kablem - ładować komputer. To istotne z jeszcze jednego powodu - połączenie przez USB-C pozwala na korzystanie z ekranu dotykowego, alternatywą jest podłączenie komputera przez HDMI i dodatkowo jeszcze przez USB-B / USB-A.

Konstrukcja monitora pozwala na jego pochylenie w zakresie od 10° do 45° co sprawdza się przy korzystaniu z funkcji dotykowej. Możemy używać dobrze znanych, intuicyjnych gestów jak na smartfonie czy na tablecie. W ten sam sposób przesuniemy otwarte okno czy powiększymy obraz.

Wszyscy, którzy pracują z dokumentami, a także projektanci ucieszą się z wysoce precyzyjnego rysika oraz technologii Palm Rejection – to dzięki niej można oprzeć dłoń na monitorze bez wpływu na obraz. Możliwość dodawania notatek wynika ze zgodności z Windows Ink

Dla projektantów, ludzi pracujących z obrazem ważna jest jakość i wierność odwzorowania barw. Newline FLEX wspiera technologię Wide Color Gamut.  Nie bez znaczenia jest również to, że zastosowano w nim technologię Optical Bonding. Panel LCD z szybą stanowia tu jeden moduł, ponieważ są sklejone na całej powierzchni.

Znakomitą jakość wideokonferencji docenią pracownicy biurowi, lekarze podczas teleporad czy nauczyciele. Newline FLEX ma  2.1 High Quality System z dwoma głośnikami 5W i wbudowanym  subwooferem 10W, zestaw 8 mikrofonów z redukcją szumów i echa oraz wysokiej klasy kamerę 4K z kątem widzenia 120° i zakresem pochylenia od -20° do 80°. W obudowie umieszczono fizyczne przyciski, które pozwalają na błyskawiczną regulację głośności dźwięku, wyciszenie mikrofonu  i wyłączenie/włączenie kamery. Wciśnięty przycisk świeci na czerwono – sygnalizując, że dane akcesorium nie działa. Daje to pewność i kontrolę i jest pożądaną opcją dla prowadzących kursy online i prelegentów. W czasie rzeczywistym, podczas e-spotkania można wygodnie i precyzyjnie edytować dokumenty, poprawić rysunki czy wskazywać konieczność zmian w projektach. Dzięki rysikowi te czynności wykonuje się wygodnie i precyzyjnie.

Po pracy Newline FLEX można wykorzystać do rozrywki dla dzieci lub dorosłych. Obejrzeć film w znakomitej jakości czy skorzystać z aplikacji do zabawy. Nie jest to może typowy monitor dla graczy, ale jego parametry także w tym zastosowaniu się sprawdzą. Czas reakcji matrycy to 10,4ms.

Producent proponuje kilka profili pozwalających optymalizować parametry w odniesieniu do oczekiwań. Do dyspozycji mamy tryb standardowy, nocny, ochrony oczu, do czytania, a także filmowy i graficzny.

Newline FLEX to sprzęt uniwersalny – do pracy i do rozrywki. Do biura i home office. Do pisania, projektowania, nauczania i pobierania nauki. Dla ludzi, którzy cenią jakość i wygodę.  

What's Your Reaction?

like
0
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0