Szybka ładowarka indukcyjna do smartfona od marki HAMA

Plątaniny kabli nie znosi dosłownie nikt. Dzięki najnowszej propozycji od znanego niemieckiego producenta możemy przy ładowaniu smartfona uniknąć tego problemu. Ładowarka typu wireless ma 10 W mocy i może się pochwalić diodą funkcyjną LED.

Szybka ładowarka indukcyjna do smartfona od marki HAMATutaj nie ma żadnej filozofii. Dzięki technologii Qi wystarczy umieścić telefon na ładowarce HAMA QI-FC10, a automatycznie rozpocznie się ładowanie. Aby przerwać proces zasilania energią, wystarczy zdjąć go z urządzenia. Za każdym razem możemy liczyć na gwarantowaną maksymalną szybkość ładowania, dostosowaną indywidualnie do urządzenia. W dodatku zoptymalizowany proces ładowania oszczędza akumulator i wpływa zbawiennie na jego żywotność.

Ładowarka ma 10 W mocy wyjściowej i wyróżnia się dobrej jakości wytrzymałą metalową obudową, co podnosi jej walory wizualne. Czarny kolor dodaje elegancji. Nie brak tutaj też oczywiście gniazda micro-USB i lampki LED, informującej czy urządzenie pracuje.

Dodawany jest do niej kabel ładujący micro-USB. 

Sugerowana cena detaliczna ładowarki indukcyjnej QI-FC10 wynosi 39,90 zł.

Możemy też ją kupić razem z dołączoną klasyczną ładowarką sieciową QC 3.0 z wejściem micro-USB. Zastosowana w tym sprzęcie technologia Qualcomm® Quick Charge 3.0 zapewnia wyjątkowo szybkie ładowanie, nawet czterokrotnie wydajniejsze w porównaniu do tradycyjnych rozwiązań spotykanych na rynku.

Producent ustalił cenę takiego zestawu na poziomie 69,90 zł.

What's Your Reaction?

like
0
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0